اپلای با گواهی موفت

ارسال پست
نمایه کاربر
homa
کاربر تک ستاره
کاربر تک ستاره
تعداد نوشته های مورد پسند: 31
محبوبیت : 2

اپلای با گواهی موفت

پست توسط homa »

سلام دوستان. من با مدرک گواهی موقت اپلای کردم و پذیرش گرفتم. داخل گواهی موقتم نوشته بود چون تو دانشکاه دولتی درس خوندم موظف هستم که ۸ سال برای دولت کار کنم و من این موضوع رو کامل برای استادم توضیح دادم و همه چی اوکی شد. الان که دارم برای ویزا اقدام میکنم میخوام بدونم آیا این مسئله‌ی ۸سال ممکنه مشکل ساز بشه؟به نظرتون بهتره برای سفارت هم توضیح بدم این مسئله رو یا نیازی به توضیح نیست؟ یا این که موقع ترجمه‌ی مدارکم بگم این قسمت رو حذف کنن؟

نمایه کاربر
Eli
کاربر سه ستاره
کاربر سه ستاره
تعداد نوشته های مورد پسند: 18
محبوبیت : 49

پست توسط Eli »

homa نوشته شده: سلام دوستان. من با مدرک گواهی موقت اپلای کردم و پذیرش گرفتم. داخل گواهی موقتم نوشته بود چون تو دانشکاه دولتی درس خوندم موظف هستم که ۸ سال برای دولت کار کنم و من این موضوع رو کامل برای استادم توضیح دادم و همه چی اوکی شد. الان که دارم برای ویزا اقدام میکنم میخوام بدونم آیا این مسئله‌ی ۸سال ممکنه مشکل ساز بشه؟به نظرتون بهتره برای سفارت هم توضیح بدم این مسئله رو یا نیازی به توضیح نیست؟ یا این که موقع ترجمه‌ی مدارکم بگم این قسمت رو حذف کنن؟
شما باید مدارکتون رو ازاد کنین دیگه
در اون صورت تعهدی برای کار در ایران ندارید

نمایه کاربر
homa
کاربر تک ستاره
کاربر تک ستاره
تعداد نوشته های مورد پسند: 31
محبوبیت : 2

پست توسط homa »

من مدرکم رو اداره کار گذاشتم و اوایل مرداد ۱۴۰۰ آزاد میشه و قراره مدرک اصل رو با خودم ببرم برای دانشگاه. الان برای ویزا نمیدونم چیکار کنم. به نظرتون ارائه گواهی موقت برای ویزا مشکل ساز میشه؟

نمایه کاربر
Fateme
کاربر تک ستاره
کاربر تک ستاره
تعداد نوشته های مورد پسند: 4
محبوبیت : 1

پست توسط Fateme »

homa نوشته شده: سلام دوستان. من با مدرک گواهی موقت اپلای کردم و پذیرش گرفتم. داخل گواهی موقتم نوشته بود چون تو دانشکاه دولتی درس خوندم موظف هستم که ۸ سال برای دولت کار کنم و من این موضوع رو کامل برای استادم توضیح دادم و همه چی اوکی شد. الان که دارم برای ویزا اقدام میکنم میخوام بدونم آیا این مسئله‌ی ۸سال ممکنه مشکل ساز بشه؟به نظرتون بهتره برای سفارت هم توضیح بدم این مسئله رو یا نیازی به توضیح نیست؟ یا این که موقع ترجمه‌ی مدارکم بگم این قسمت رو حذف کنن؟
سلام چیجوری این کارو کردید مگه دارالترجمه قبول میکنه که مدرک موقت رو ترجمه کنه؟

نمایه کاربر
Eli
کاربر سه ستاره
کاربر سه ستاره
تعداد نوشته های مورد پسند: 18
محبوبیت : 49

پست توسط Eli »

بله برای دارالترجمه فرقی نداره چی بهش بدی ترجمه کنه

ارسال پست

بازگشت به “مدارک اولیه مورد نیاز”