ارسال پول از ایران به کانادا

ارسال پست
نمایه کاربر
RAHA
کاربر تک ستاره
کاربر تک ستاره
تعداد نوشته های مورد پسند: 1
محبوبیت : 6

ارسال پول از ایران به کانادا

پست توسط RAHA »

من نمیدونستم تاپیک مناسب این مشکل کجاست

روش های ارسال پول از ایران به چه صورتیه؟
کسی میدونه چقدر میتونیم پول و طلا با خودم از فرودگاه ایران خارج کنم

نمایه کاربر
Eli
کاربر سه ستاره
کاربر سه ستاره
تعداد نوشته های مورد پسند: 18
محبوبیت : 49

پست توسط Eli »

راه های ارسال پول متفاوته که مرسوم ترینش اینه که برید صرافی های ایرانی و با کارت بانک ایرانتون کارت بکشید
با هر کارت بانک در هر روز میتونید 50 میلیون تومن کارت بکشید و پول نقد بگیرید و ببرید بانک به حساب بخوابونید
یه راه دیگه که اصطلاحن صرافی ها بهش میگن پول سفید به این صورته که باز یا میرید کارت میکشید یا از ایران به حساب ایرانشون پول رو واریز میکنید اونام خودشون چک رو به حسابتون میخوابونن بین 3 تا5 روز کاری پول به حسابتون واریز میشه
یه راه دیگه خرید ارز دیجیتال مثل بیت کوینه و اینجا باز یا از طریق دستگاه های ATM مخصوص (که با سرچ کردن تو گوگل مپ نزدیک ترینشون به خودتون رو میتونید پیدا کنید) برید و معادل دلارش رو بگیرید یا صرافی ها براتون تبدیلش میکنن
یه راه دیگه ای هم هست که نیاز به اعتماد دو طرفه داره، خرید دلار از کسانیه که اینجا دلار دارن و میخوان ریال بفرستن ایران و اونم اینه که نرخ خرید و فروش رو پیدا میکنید یه اوریج میگیرید برای نرخ دلار
خود بانک ها هم هر ارزی بجز ریال ایران رو براتون تبدیل میکنن و معادلش رو با ریت مشخص به حسابتون واریز میکنن

sabasarayi
کاربر تک ستاره
کاربر تک ستاره

پست توسط sabasarayi »

سلام ذوستان برای انتقال پول به خارج از کشور https://www.ilna.ir/%D8%A8%D8%AE%D8%B4- ... A%A9%D8%B3مثل کانادا با توجه به این که ما تحریم هستیم، میشه از یه سری سایت های واسطه استفاده کرد. حتی برای برعکسشم این مسئله صادقه. یعنی برای [=https://www.ilna.ir/%D8%A8%D8%AE%D8%B4- ... 9%D8%B3url]ارسال پول به ایزان[/url] هم میشه از سایت های واسطه اقدام کرد.

xenocaster
کاربر چهار ستاره
کاربر چهار ستاره

پست توسط xenocaster »

ارسال پست

بازگشت به “امور بانکی”