تغییر دانشگاه از استرالیا به کانادا

معرفی دانشگاه ها، گرفتن پذیرش، ددلاین ها و به روزرسانی اطلاعات مربوط به دانشگاه ها و کالج ها
ارسال پست
sami
کاربر تازه وارد
کاربر تازه وارد

تغییر دانشگاه از استرالیا به کانادا

پست توسط sami »

من الان دارم به صورت آف شور پی اچ دی میخونم تو استرالیا (مرزاشو بسته دهن بچه ها رو سرویس کرده😂). میخواستم بپرسم آیا برای گرفتن ویزای کانادا لازم اطلاعاتی بدیم راجع به ویزای استرالیا و شرایط دانشگاهیمون تو استرالیا یا نه ... چون میخوام با یه استاد تو کانادا مکاتبه کنم (استاد شرایطمو میدونه نمیخوان ناشفاف باشم با سوپروایزرم). دلیل سوالمم اینه که شاید بگه تو داری استرالیا درس میخونی چرا میخوای بیای اینجا دکتری بزنه ریجکتم کنه از طرفی ام نمیخوام تا قبل از اینکه شرایطم مشخص میشه از دانشگاهم انصراف بدم. چون دوسال واسه پروسه اپلای و ویزا صبر کردم و خیلی غم انگیز میشه شرایط روحیم اگه این ور قبول نشم دانشگاه یا ویزا ریجکت شم اون ورم انصراف بدم. میخوام بدونم که به طور شفاف دارم میگم آیا شفاف باشم چه با دانشگاه (استاد میدونه...بحثم خود بخش graduation دانشگاهه و بخش صدور ویزا یا نه)؟؟؟

نمایه کاربر
Sahar
مدیر انجمن
مدیر انجمن
تعداد نوشته های مورد پسند: 2
محبوبیت : 9

پست توسط Sahar »

خوندن مقطع قبلی دلیلی نمیتونه برای ریجکتی باشه شما میتونید خیلی راحت بگید از دانشگاه قبلی راضی نبودم یا اصن پوزیشن جدید بهتره برام.

sami
کاربر تازه وارد
کاربر تازه وارد

پست توسط sami »

Sahar نوشته شده: خوندن مقطع قبلی دلیلی نمیتونه برای ریجکتی باشه شما میتونید خیلی راحت بگید از دانشگاه قبلی راضی نبودم یا اصن پوزیشن جدید بهتره برام.
اخه مسئلست برای استرالیا. چندین بار شده که فهمیده یکی یا فوق لیسانس تو ایران داره میخونه (بیشتر این مورد) یا دکتری داره ایران میخونه (کمتر) نامه انصراف نداده استرالیا فهمیده ریجکتشون کرده. میخواستم ببینم کانادا هم به اندازه استرالیا رو این مورد گیر هست یا نه. حالا من دارم با توجه به شرایط کرونا و عدم باز شدن مرزهای استرالیا تا ۲۰۲۲ به اصرار استادم تو دانشگاه موناش آف شور میخونم بدون حقوق البته کارم با دیتاست. ولی خیلی سخته برام هم کار کنم هم درسو جلو ببرم الحمدالله که شهریه رو دانشگاه گفته نمیخواد بدی وگرنه میش آفر میشدم بعد یک سال انتظار واسه ویزاش 😂. یعنی در کل میگم شرایطم مثل کسایی که ایران دارن دکتری میخونن نمیخوان تا وقتی وضعشون معلوم میشه انصراف بدن و من وضعم تابلوتره چون ویزای استرالیا هم دارم شاید اطلاعاتم تو یه سیستم مشترک سیو بشه 😂😂.

نمایه کاربر
Nahal
کاربر دو ستاره
کاربر دو ستاره
تعداد نوشته های مورد پسند: 11
محبوبیت : 15

پست توسط Nahal »

شما به هیچ وجه نباید چیزیو مخفی کنی شما ویزا استرالیا داری و این موضوع چیزی نیست که بتونی نگی

نمایه کاربر
Sahar
مدیر انجمن
مدیر انجمن
تعداد نوشته های مورد پسند: 2
محبوبیت : 9

پست توسط Sahar »

شما اینکه از یه کشور دیگه ویزا گرفتید خیلی اثر مثبت داره، بنظرم اگه استاد کانادا نپرس لازم نیست چیزی بگید، ولی در کل می تونید هم به استاد و هم به سفارت کانادا بگید که اولویت من کانادا ست
من از استرالیا پذیرش داشتم ولی ویزام گرنت نشده بود، به استاد کانادا گفتم، خندید و گفت می دونم ایرانی جاهای مختلف اپلای می کنند و چون رزومه قوی دارند معمولاً جایی می رند که به نفعشان هست😂
ولی بهم گفت تو خواهشاً این کارو نکن و حتماً بیا کانادا😂😂

ارسال پست

بازگشت به “دانشگاه ها و کالج های کانادا”