پذیرش از کالج با ۳۷ سال سن و گپ تحصیلی

معرفی دانشگاه ها، گرفتن پذیرش، ددلاین ها و به روزرسانی اطلاعات مربوط به دانشگاه ها و کالج ها
ارسال پست
نمایه کاربر
RashidRahnama
کاربر تازه وارد
کاربر تازه وارد
تعداد نوشته های مورد پسند: 2
محبوبیت : 2

پذیرش از کالج با ۳۷ سال سن و گپ تحصیلی

پست توسط RashidRahnama »

من ارشد گرافیک دیزاین دارم و ۳۷ سالمه و سال ۸۸ ارشدمو گرفتم.
نمی‌دونم شانسی برای رفتن به کالج دارم یا نه...
بعد ۸۸ و دانشگاه ۲سال که سرباز بودم و بقیه زمان هم تو شرکتهای گرافیک و تبلیغات کار کردم و تو نمایشگاه‌های بین‌المللی هم کار داشتم و داور بودم. یه وکیلی بهم گفت میتونی بگی ما تو ایران مثلا تحریم هستیم و میخوام بیام که نرم‌افزارهام رو کامل کنم. نمیدونم آیا امتحان کنم این روش رو یا نه.
یا مثلا رشته ای مثل Advertising رو انتخاب کنم بهتر هست؟ چون اصلا همچین رشته‌ای ایران وجود نداره.

نمایه کاربر
SARA
مدیر انجمن
مدیر انجمن
تعداد نوشته های مورد پسند: 18
محبوبیت : 22

پست توسط SARA »

سلام روز خوش
گپ تحصیلی خیلی اهمینی نداره اگه بتونید اثبات کنید که توی این سالها مرتبط بودید با رشته تحصیلی تون و اینکه رشته ای رو انتخاب کردید که توی ایران ندارید یه اپشن مثبت برای گرفتن ویزاست
تمکن مالی و اثبات اینکه شما حتما بعد از تحصیل برمیگردید ایران خیلی توی گرفتن ویزا کمکتون میکنه

نمایه کاربر
Eli
کاربر سه ستاره
کاربر سه ستاره
تعداد نوشته های مورد پسند: 18
محبوبیت : 49

پست توسط Eli »

ارایه رزومه، SOP و استادی پلن خوب
تمکن مالی کافی (نه کم که افیسر فکر کنه از پس هزینه هاتون بر نمیاید نه اغراق امیز که افیسر حس کنه سند سازی کردید)
نامه هایی مثل جاب افر از ایران که نشون بده شما بعد از اتمام تحصیلتون برای برگشت به ایران کار و درامد خوب خواهید داشت، حتا اگه شرکت ادعا کنه که هزینه های تحصیل شما رو میده که چه بهتر
تای مالی و عاطفی خوب
مثل داشتن خونه و وابستگی های عاطفی هم خیلی کمک کننده ست
توی مهاجرت هیچی غیر ممکن نیست مهم اینه که مسیر درست رو پیش برید
اگه بدون وکیل میخواید اقدام کنید خوب مطالعه کنید و حساب شده قدم بردارید
اگه وکیل میگیرید حتمن وکیلی رو انتخاب کنید که معتبر باشه و مجوزهای لازم رو داشته باشه

ارسال پست

بازگشت به “دانشگاه ها و کالج های کانادا”