نتايج هماهنگ با عبارت جستجو شده : 39

Return

توسط Eli
دوشنبه سپتامبر 07, 2020 9:02 pm
Jump to forum
Jump to topic

Re: ماست و پنیر خوشمزه

خوش اومدی فاطمه جون اگه دنبال ماست مثل ماست سون و کاله و چوپان و ... هستی راحت بگم نگرد نیست :)) ولی خوب این مارک ماست که عکسش رو میذارم همین رنگ و درصدش که تقریبن تو همه فروشگاه ها پیدا میشه رو بگیری حداقل میتونی بگی یکم به ذایقه ما نزدیک تره شنیدم ماست فطیر هم خوبه اما من نگرفتم photo_2020-09-07_2...
توسط Eli
پنج‌شنبه سپتامبر 03, 2020 1:34 pm
Jump to forum
Jump to topic

Re: پخت شیرینی دانمارکی به روش ساده

ممنون
همین امروز دست بکار میشم و یه عصرونه خوشمزه اماده میکنم :)
مرسی الهام جون
توسط Eli
پنج‌شنبه سپتامبر 03, 2020 1:35 pm
Jump to forum
Jump to topic

Re: پوشیدن ماسک هنگام رابطه جنسی

چه کاریه خوب :))
توسط Eli
یک‌شنبه آگوست 30, 2020 4:01 pm
Jump to forum
Jump to topic

Re: کاشت سبزی خوردن

بهترین راه حل خرید گلدون های بزرگ و انتقالشون به خونه پشت پنجره ست چون حتا اگه با پلاستیک کاورشون کنید بازم سرما ممکنه از بین ببردشون
توسط Eli
چهارشنبه سپتامبر 02, 2020 9:32 pm
Jump to forum
Jump to topic

تجربه ها و اتفاقات بامزه ای که در کانادا داشتید

همه ما وقتی اومدیم کانادا با چیزایی روبرو شدیم که برای ما جدید بوده و تا مدتها بعد وقتی یادش میفتادید خندید بیاید با هم خاطره هامون رو به اشتراک بذاریم خودم اولیشو میگم هفته اولی که اومده بودم کانادا نمیدونستم که سر چهارراه ها باید یه دکمه رو بزنم تا چراغ عابر پیاده روشن شه یه صبح زمستون حدود یه ربع...
توسط Eli
چهارشنبه سپتامبر 02, 2020 12:23 pm
Jump to forum
Jump to topic

Re: آماده شدن برای آزمون آیلتس به صورت self study و ورود به دانشگاه های کانادا

خواهش میکنم عزیزم به نظرم برای رایتینگ نوشتن اول سعی کن ریدینگ های متنوع و مختلفی رو بخونی مثلن کتاب های inside reading مرجعی هست که اینجا هم تو دانشگاه ها و کالج ها بعنوان منبع ریدینگ و نمونه رایتینگ ازش استفاده میشه ایران هم هست این مجموعه (خیلی ارزونتر از اینجا، ما هر جلدش رو با تکس حدود هشتاد دل...
توسط Eli
جمعه سپتامبر 04, 2020 12:19 pm
Jump to forum
Jump to topic

بیمه بیکاری (EI) در کانادا

بیمه بیکاری برای کارمندانی است که شغلشان رابه طور موقت از دست داده‌اند و کارمندانی که دچار ناتوانی شده‌اند. شرایط دریافت بیمه بیکاری بستگی به ساعات کاری در گذشته دارد و از استان به استان دیگر، با توجه به وضعیت بیکاری در آن منطقه متفاوت است. به طور کلی شخص باید ۴۲۰ تا ۷۰۰ ساعت سابقه کار در یک سال گذش...
توسط Eli
دوشنبه سپتامبر 07, 2020 2:04 pm
Jump to forum
Jump to topic

اولین برف پاییزی کلگری پاییز 2020

امروز اولین برف پاییزی در کلگری بارید
و تابستون قشنگ کانادا تحت شعاع کرونا تموم شد و نتونستیم لذت کافی ببریم

توسط Eli
پنج‌شنبه سپتامبر 10, 2020 9:54 pm
Jump to forum
Jump to topic

Re: کدام مارک رب گوجه خوشمزه تره؟

فاطمه جون من مارک یونیکو رو میگیرم همیشه و فکر میکنم به ذایقه ما خیلی نزدیکه
فقط دقت کن بین گوجه اسلایس شده و رب درست بخری
عکس هردوش رو برات میذارم

این گوجه اسلایس شده ست

20200910_143956.jpg

این رب گوجه

IMG_20200910_215519_183.jpg
توسط Eli
دوشنبه سپتامبر 14, 2020 2:27 pm
Jump to forum
Jump to topic

ایجاد مرکزی برای قرنطینه در تورنتو

در تورنتو چنانچه افراد برای قرنطینه خود در منزل مشکل داشته باشند، یا منزل شان شلوغ باشد، می توانند از خدمات یک مرکز قرنطینه استفاده کنند. ساختمانی که برای این منظور در نظر گرفته شده است دارای 140 اتاق است،‌ و مجهز به لوازم رفاهی و غذای گرم نیز می باشد. این خدمات برای افراد کم درآمدی که برای قرنطینه ...