نتايج هماهنگ با عبارت جستجو شده : 39

Return

توسط Eli
سه‌شنبه آگوست 25, 2020 4:10 pm
Jump to forum
Jump to topic

مدارک مورد نیاز برای بورسیه تحصیلی کانادا

مدارک مورد نیاز برای دوره لیسانس و فوق لیسانس مدارک تحصیلی و پیش دانشگاهی و لیسانس همراه با ترجمه و اسکن ریز نمرات همراه با ترجمه و اسکن عکس3.5 *4.5 کد پستی و آدرس دانشجو انگیزه نامه توصیه نامه مدرک زبان آیلتس یا تافل برای کارشناسی ارشد مدرک آیلتس با نمره 6.5 و برای دوره کارشناسی مدرک آیلتس با نمره...
توسط Eli
دوشنبه آگوست 24, 2020 10:01 pm
Jump to forum
Jump to topic

انواع بورسیه های تحصیلی کانادا

بورسیه دانشجویان در کانادا به چند روش انجام می شود که شامل: موضوعات خاصSUBJECT SPECIFIC این نوع بورسیه ها ، توسط موسسه ها و برنامه های تحصیلی، بر اساس رشته های تحصیلی مورد نیاز موسسه و کشور کانادا به دانشجویان بین المللی تعلق می گیرد. دوره های خاص PROGRAM SPECIFIC این نوع بورسیه ها مربوط به برنامه ه...
توسط Eli
یک‌شنبه آگوست 23, 2020 4:12 pm
Jump to forum
Jump to topic

بورسیه تحصیلی کانادا چیست و به چه کسانی تعلق میگیرد

بورسیه تحصیلی کانادا و کمک تحصیل کانادا در واقع ساپورت مالی از طرف دانشگاه یا دولت است، که به دانشجویان بین المللی داده می شود و در طول زمان تحصیل نیاز به پرداخت شهریه نیست. این هرینه ها به افرادی که معدل بالا و رزومه قوی و یا سطح زبان بالا دارند تعلق میگیرد و معمولا توسط دانشگاه در بعضی موارد حمایت...
توسط Eli
دوشنبه اکتبر 26, 2020 11:04 am
Jump to forum
Jump to topic

با ویزای کانادا به کدام کشورها میتوان بدون نیاز به ویزا سفر کرد

در صورت داشتن ویزاهای موقت کانادا (ویزای توریستی کانادا (Canada TRV)، ویزای تحصیلی کانادا، ویزای کاری کانادا) میتوان به بیست کشور سفر کرد، در زیر لیست کشورهایی که فقط با داشتن ویزای کانادا به راحتی می توان به آنها سفر کرد و شرایطی که مسافران باید داشته باشند به تفکیک مناطق مختلف آمده است. آمریکای شم...
توسط Eli
یک‌شنبه اکتبر 04, 2020 9:44 pm
Jump to forum
Jump to topic

کمک به کسانی که قصد اقدام برای پذیرش تحصیلی دارن

سلام

با توجه به شرایط و اوضاع ایران دوستانی که میخوان برای ویزای تحصیلی اقدام کنن تو زمینه ادمیشن گرفتن و نوشتن CV, SOP, Study plan کمکی خواستن من میتونم تا جایی که سواد و توانش رو داشته باشم کمکشون کنم
توسط Eli
یک‌شنبه آگوست 30, 2020 3:14 pm
Jump to forum
Jump to topic

Re: جورج براون یا سنکا؟

سنکا بیشتر اموزش محوره و کمتر مدرک با نمره و ازمون میده بیشتر حالت سرتیفیکیت تجربی داره ولی جورج براون ازمون و امتحان برگزار میکنه و خوب چون قدیمی تره و معروف تر قاعدتن برای جاهایی که میخوان نیرو استخدام کنن قابل قبول تره البته رشته های ای تی و کامپیوتر سنکا هم بسیار مورد قبوله بستگی به رشته داره بی...
توسط Eli
یک‌شنبه آگوست 30, 2020 3:09 pm
Jump to forum
Jump to topic

Re: آماده شدن برای آزمون آیلتس به صورت self study و ورود به دانشگاه های کانادا

ممنون Sori عزیز تجربه شخصی من از سلف استادی اینجوری بوده که زیاد و متنوع کتاب خوندن بیشتر باعث سردرگمی میشه البته که روحیه افراد متفاوته ولی من به شخصه با سه تا کتاب کلن درس خوندم درحالیکه قبلش یه کارتن کتاب داشتم از انواع و اقسام ولی بعد از یه مدت فقط بین کتاب ها سردرگم بودم یه روز همه شونو جمع کرد...
توسط Eli
یک‌شنبه آگوست 30, 2020 2:27 pm
Jump to forum
Jump to topic

برنامه مهاجرت استانی کانادا

تمامی 10 استان و 3 قلمرو کانادا (به استثنای استان کبک) برنامه مهاجرتی مختص به خود را دارند که به برنامه استانی یا PNP مشهور است. برنامه مهاجرتی PNP این اجازه را به هر استان می دهد که با توجه به شرایط اقتصادی و مشاغل مورد نیاز خود اقدام به جذب نیروهای متخصص کنند. متقاضیان این برنامه در صورت تائید صلا...
توسط Eli
دوشنبه آگوست 31, 2020 8:34 pm
Jump to forum
Jump to topic

Re: آماده شدن برای آزمون آیلتس به صورت self study و ورود به دانشگاه های کانادا

شما قبل از اینکه وارد مرحله خوندن تخصصی برای ایلتس بشی باید دایره لغات و گرامرت رو درست کنی که برای مهارت لغت من با کتاب بیسیک و اینترمدیت oxford word skills خودمو ارتقا دادم و برای گرامر از کتاب های grammar in use استفاده کردم اصلن خودمو با کتاب ها و چهار مهارت ایلتس گیج نکردم وقتی مطمین شدم که توی...
توسط Eli
دوشنبه آگوست 31, 2020 8:22 pm
Jump to forum
Jump to topic

بورسیه تحصیلی کانادا مقطع دکترا

بورسیه تحصیلی کانادا در مقطع دکترا به دو صورت است: دستیار تحقیق دستیار تدریس دستیار تحقیق در این نوع بورسیه اساتید برای پروژه های تحقیقاتی خود نیاز به دانشجویانی با رزومه مرتبط و نمره زبان بالا دارند . بیشتر بورسیه های این مقطع در خصوص رشته های فنی و مهندسی و همچنین بیولوژی است. دستیار تدریس در این ...