نتايج هماهنگ با عبارت جستجو شده : 11

Return

توسط Morfi
دوشنبه اکتبر 26, 2020 11:28 pm
Jump to forum
Jump to topic

Re: هزینه نگهداری از سگ و گربه در کانادا

نه اجباری نیست، چون ما دشت و جنگل میریم گاهی و یک بار کلی کنه روی سر و صورتش پیدا کردم دیگه بعد از اون سعی میکنم تا جایی که میشه دارو های پیشگیری رو براش تهیه کنم
توسط Iranianinabroad
چهارشنبه سپتامبر 09, 2020 6:37 am
Jump to forum
Jump to topic

خدمات حقوقی برای ایرانیان خارج از کشور

درود بر شما ما یک موسسه حقوقی هستیم که کلیه امور ایرانیان خارج از کشور رو ادر داخل ایران رو انجام میدیم. شمال خدمات ذیل: پیگیری کلیه امور اداری در وزارت خانه ها و سازمان ها پیگیری امور قضایی، حقوقی و ثبتی پیگیری امور دانشجویی پیگیری امور نظام وظیفه مشاوره حقوقی و ارسال هدیه به اقوام و دوستان دکتر فل...
توسط SARA
جمعه اکتبر 23, 2020 9:05 pm
Jump to forum
Jump to topic

هزینه نگهداری از سگ و گربه در کانادا

یکی از دغدغه های افراد علاقمند به نگهداری از حیوانات خانگی در کانادا هزینه نگهداری انهاست. یک گزارش در سال 2018 توسط RateSupermarket.ca نشان داد که متوسط هزینه توله سگ در سال اول حدود 2،600 دلار است. اما همه اینها به سن، نژاد، اندازه و همچنین عادات صاحب سگ بستگی دارد. لطفا توجه داشته باشید که این اع...
توسط Elham
پنج‌شنبه سپتامبر 03, 2020 12:24 pm
Jump to forum
Jump to topic

پخت شیرینی دانمارکی به روش ساده

طرز تهیه شیرینی دانمارکی حوصله ت سر رفته؟ خب بیا شیرینی دانمارکی درست کن :) مواد لازم: شیر مایه خمیر ارد تخم مرغ دو تا شکر زعفرون وانیل روغن مرحله اول میخوایم خمیر رو آماده کنیم. 1/3 پیمانه شیر ولرم به همراه 1 قاشق شکر به علاوه 1 قاشق مایه خمیر . این موارد رو هم بزنید و بزارید 10 دقیقه استراحت کنه....
توسط Eli
چهارشنبه سپتامبر 02, 2020 9:32 pm
Jump to forum
Jump to topic

تجربه ها و اتفاقات بامزه ای که در کانادا داشتید

همه ما وقتی اومدیم کانادا با چیزایی روبرو شدیم که برای ما جدید بوده و تا مدتها بعد وقتی یادش میفتادید خندید بیاید با هم خاطره هامون رو به اشتراک بذاریم خودم اولیشو میگم هفته اولی که اومده بودم کانادا نمیدونستم که سر چهارراه ها باید یه دکمه رو بزنم تا چراغ عابر پیاده روشن شه یه صبح زمستون حدود یه ربع...
توسط RAHA
چهارشنبه سپتامبر 02, 2020 10:37 pm
Jump to forum
Jump to topic

Re: تجربه ها و اتفاقات بامزه ای که در کانادا داشتید

روزای اولی که اومده بودم وقتی تو خیابون رد میشدم و مردم بهم لبخند میزدن و سلام و صبح بخیر میگفتن با تعجب برمیگشتم ببینم با کی هستن و وقتی میدیدم هیچ ادمی دور و برم نیست و میفهمیدم با من هستن متعجب فکر میکردم مگه اینا منو میشناسن
عادت نداشتم اول صبح کسی لبخند بزنه و به یه غریبه سلام بگه
توسط SARA
پنج‌شنبه سپتامبر 03, 2020 12:37 am
Jump to forum
Jump to topic

سر کلاس به استادم گفتم دکتر گفت اینجا نورث امریکاست راحت باش فقط منو الکس صدا کن!!
توسط Red
پنج‌شنبه سپتامبر 03, 2020 6:27 pm
Jump to forum
Jump to topic

سر چهار راهی که چراغ قرمز نداشت نیم ساعت داشتم به ماشین ها نگاه میکردم که خودشون می ایستادن و بعد هم راه می افتادن، همش هم دنبال پلیس میگشتم چون اصلن به ذهنم خطور نمیکرد که اینها همه دارن فقط برای اون تابلوی ایست می ایستن!
توسط navid
پنج‌شنبه سپتامبر 03, 2020 6:45 pm
Jump to forum
Jump to topic

یه کاپشن خریده بودم، وقتی اومدم خونه فکر کردم چرا این همه پول دادم برای این کاپشن و پشیمون شدم کلی کلمه و جمله تو ذهنم اماده کرده بودم که با فروشنده وارد بحث شم و بگم چرا نمیخوامش تا گفتم میخوام اینو ریترن کنم بهم گفت اوکی فاکتورتو بده!! بعدم کارتتو وارد کن و تمام تا نیم ساعت بعدش هنگ بودم که چی شد؟...
توسط Sahar
پنج‌شنبه سپتامبر 03, 2020 7:31 pm
Jump to forum
Jump to topic

رانندگی تو کانادا و قوانینش برا من خیلی عجیب بود
تسخیر چهار راه و مدل سبقت گرفتن و استاپ ساین ها، لاین های مخصوص ماشین های چند سرنشین
و از همه چیز مهمتر نبودن دوربین سرعت!!