نتايج هماهنگ با عبارت جستجو شده : 12

Return

توسط Nahal
سه‌شنبه آگوست 25, 2020 9:33 pm
Jump to forum
Jump to topic

تقویت لیسنینگ

یکی از مهمترین و نمره بیارترین مهارت های ازمون های زبان مهارت لیسنینگه
برای این کار نیاز به شنیدن مداوم دارید
بهترین چیز برای شنیدم پادکسته

پادکست های CBC رو حتمن از دست ندید

https://www.cbc.ca/listen/cbc-podcasts
توسط Nahal
جمعه سپتامبر 11, 2020 2:54 pm
Jump to forum
Jump to topic

Re: برنج خوب در کانادا

این دو مدل لعل کیلا رو سوپر ترنج داره

تصویر
توسط Nahal
چهارشنبه سپتامبر 09, 2020 7:52 pm
Jump to forum
Jump to topic

Re: خدمات حقوقی برای ایرانیان خارج از کشور

درود بر شما ما یک موسسه حقوقی هستیم که کلیه امور ایرانیان خارج از کشور رو ادر داخل ایران رو انجام میدیم. شمال خدمات ذیل: پیگیری کلیه امور اداری در وزارت خانه ها و سازمان ها پیگیری امور قضایی، حقوقی و ثبتی پیگیری امور دانشجویی پیگیری امور نظام وظیفه مشاوره حقوقی و ارسال هدیه به اقوام و دوستان 0098-9...
توسط Nahal
جمعه آگوست 28, 2020 12:14 pm
Jump to forum
Jump to topic

عبارات پرکاربرد انگلیسی با Regards

Regard: to consider or have an opinion about something or someone: • Environmentalists regard GM technology with suspicion. • Her parents always regarded her as the smartest of their children. • He is generally/widely regarded as the father of international law. • He regards e-commerce as an indivi...
توسط Nahal
سه‌شنبه سپتامبر 01, 2020 12:43 pm
Jump to forum
Jump to topic

نکات مهمی که بهتر است در روز ازمون ایلتس بدانید و رعایت کنید

برای اینکه در روز آزمون IELTS به بهترین نحو از معلومات خود استفاده کنید و بهترین نتیجه ممکن را کسب کنید، مهم است که بدانید دقیقاً با چه محیطی مواجه خواهید شد چه کارهایی در روز آزمون به شما کمک خواهد کرد. همچنین کارهایی هستند که نمی توانید انجام دهید. نکات مهمی که بهتر است در روز ازمون ایلتس بدانید و...
توسط Nahal
پنج‌شنبه سپتامبر 03, 2020 7:01 pm
Jump to forum
Jump to topic

Re: Timmy Trumpet & Savage - Freaks

اینقدر همه کلاسیک و سنتی گذاشتن که فکر میکردم نمیشه چیزی غیر از اینا گذاشت
مرسی اقای رد :))
توسط Nahal
شنبه سپتامبر 05, 2020 6:45 pm
Jump to forum
Jump to topic

کتابخانه ها و فرهنگ کتابخوانی در کانادا

کتابخانه یکی از ارکان مهم خدمات عمومی در شهرهای کانادایی است. تقریبا هیچ شهری ولو با جمعیت کمتر از 10 هزار نفر نمی توان پیدا کرد که کتابخانه نداشته باشد. شهرهای بزرگ معمولا در هر محله خود کتابخانه ای جا داده اند که پذیرای مشتریان گذری و یا پر و پا قرص خود است. شبکه کتابخانه ها معمولا کتابخانه های یک...
توسط Nahal
دوشنبه سپتامبر 07, 2020 4:01 pm
Jump to forum
Jump to topic

Re: جاب آفر

سلام زهرا جان
به نظرم بهتره اسم دفتر مهاجرتی رو بگی شاید دوستان تجربیاتی داشته باشن
چون اینجور که به نظر میرسه بیشتر شبیه کلاه برداریه
سیصد میلیون تومن هزینه چهار ماه اول زندگی توی تورنتو هم نیست
چجوری میخواد هزینه دو سال زندگی رو با سیصد میلیون کاور کنه؟
توسط Nahal
دوشنبه سپتامبر 07, 2020 4:32 pm
Jump to forum
Jump to topic

فک کنم ندای عدالت باشه من الان سرچ کردم در مورد موسسه شون اطلاعات زیادی که نیست ولی یکی دو مورد دیدم که نوشته بود ریجکتی داشتن و پول اولیه رو پس ندادن و گفتن مشکل از شما بوده احتمالن اینا از هر کلاینت هشتاد میلیون میگیرن و بعد میگن نشد قرار داد هم امضا میکنید و بهتون میگن که پول پیش اولیه رو پس نمی...
توسط Nahal
دوشنبه سپتامبر 07, 2020 4:18 pm
Jump to forum
Jump to topic

فکر کنم منظور زهرا این بود که 300 میلیون کل هزینه ای هست که دفتر میگیره، هشتاد میلیون رو اول کار میگیره و 220 میلیون مانده رو وقتی رفت سر کار از حقوق کم میکنه، هزینه های زندگی رو خودشون از حقوق خودشون میدن. به نظر من با توجه به اینکه آفر حتی برای نیروی متخصص هم نیست کلاه برداریه، بعید میدونم کمبود ...