نتايج هماهنگ با عبارت جستجو شده : 9

Return

توسط Mahsa
سه‌شنبه اکتبر 20, 2020 3:19 pm
Jump to forum
Jump to topic

کمک 5 هزار دلاری دولت کانادا به بیزینس های کوچک

دولت فدرال 12 میلیون دلار به CUSBRF کمک کرده است. این کمک برای احیا و بهبود مشاغل کوچک کانادایی هاست. این کمک هزینه به کمک بانک RBC ایجاد و راه اندازی شده است و حرکتی ملی برای حمایت از مشاغل محلی در سراسر کشور است. به عنوان بخشی از جنبش ، RBC بیش از 70 مارک برجسته کانادا ، شبکه اتاق بازرگانی ملی و ا...
توسط Mahsa
سه‌شنبه اکتبر 20, 2020 3:58 pm
Jump to forum
Jump to topic

6 حیوان وحشی که کانادایی ها بعنوان حیوان خانگی نگه داری میکنند.

انسان بیش از 12000 سال حیوانات را به عنوان حیوانات خانگی نگهداری می کند. نگهداری از حیوانات برای همراهی آنها چیزی است که در طول فرهنگها طی سالها به کندی شکل گرفته است. در زمان های اولیه سگ ها غالب نگهبان بودند اما داشتن حیوانات خانگی از همه نوع می تواند یک تجربه شگفت انگیز باشد. در دهه 1950 و 60 در ...
توسط Mahsa
شنبه آگوست 29, 2020 6:59 pm
Jump to forum
Jump to topic

ترفند های جالب گوگل

اگه شما هم مثل من فکر میکردید گوگل فقط یه موتور جستوگره و هیچ چیز بامزه و خلاقانه ای نداره شاید دیدن این ویدیو برای شما هم جالب باشه
محتوای مخفی (مخصوص اعضا)
محتوای این قسمت فقط برای اعضا قابل نمایش است.
توسط Mahsa
شنبه آگوست 29, 2020 12:53 pm
Jump to forum
Jump to topic

Re: جورج براون یا سنکا؟

ولی مدرک کالج جورج براون مدرک معتبرتریه و بدلیل وصل بودنش به ادارات دولتی و کو اپ بعد از فارغ التحصیلی از این کالج کار پیدا کردن خیلی ساده تر خواهد بود
توسط Mahsa
شنبه آگوست 29, 2020 12:41 pm
Jump to forum
Jump to topic

غذاهای خوشمزه ای که فقط مخصوص کانادا هستند

شما حتماً در مورد کوه‌های تماشایی و دریاچه‌های دیدنی و چیزهای خوب دیگر کانادا شنیده‌اید؛ اما اگه مثل من شکمو باشید غذا هم براتون موضوع مهمی خواهد بود و خوشبختانه کانادا هم غذاهای خوشمزه زیادی داره که با هم چند تاشونو مرور میکنیم. ۱. پوتین کمتر غذای کانادایی به اندازه‌ پوتین در جهان شناخته شده است. س...
توسط Mahsa
پنج‌شنبه سپتامبر 03, 2020 8:01 pm
Jump to forum
Jump to topic

WALK THE MOON - Shut Up and Dance

Lets dance bacheha

توسط Mahsa
جمعه سپتامبر 04, 2020 4:40 pm
Jump to forum
Jump to topic

Re: تجربه ها و اتفاقات بامزه ای که در کانادا داشتید

یه کاپشن خریده بودم، وقتی اومدم خونه فکر کردم چرا این همه پول دادم برای این کاپشن و پشیمون شدم کلی کلمه و جمله تو ذهنم اماده کرده بودم که با فروشنده وارد بحث شم و بگم چرا نمیخوامش تا گفتم میخوام اینو ریترن کنم بهم گفت اوکی فاکتورتو بده!! بعدم کارتتو وارد کن و تمام تا نیم ساعت بعدش هنگ بودم که چی شد...
توسط Mahsa
دوشنبه سپتامبر 14, 2020 11:10 am
Jump to forum
Jump to topic

ترودو از عملکرد دولت خود در زمان کرونا دفاع میکند

نخست وزیر جاستین ترودو می گوید دولت فدرال به محض دریافت اولین هشدار درباره یک بیماری مرموز از موارد ذات الریه در چین در شب سال نو، آماده شدن برای یک بیماری همه گیر احتمالی را آغاز کرد. ترودو در حال دفاع از دولت خود در برابر اتهاماتی است که میگویند به اندازه کافی سریع عمل نکرده تا به کانادایی ها در م...
توسط Mahsa
دوشنبه سپتامبر 14, 2020 11:02 am
Jump to forum
Jump to topic

رکوردشکنی کرونا هم‌زمان با کمبود خدمات پزشکی در کبک

به گزارش Montreal Gazette، کبک شاهد ثبت ۲۷۹ مورد جدید کووید ۱۹ طی روز یک‌شنبه بود و به‌این‌ترتیب مجموع کل مبتلایان به کرونا از آغاز همه‌گیری این بیماری به ۶۴ هزار و ۹۸۶ نفر رسید. این تعداد ثبت بیماری طی یک روز در استان کبک، رکوردی هشداردهنده محسوب می‌شود. متأسفانه همراه با ثبت این رکورد، مقامات بهدا...