نتايج هماهنگ با عبارت جستجو شده : 8

Return

توسط Eli
جمعه اکتبر 30, 2020 10:38 am
Jump to forum
Jump to topic

Re: کمک به کسانی که قصد اقدام برای پذیرش تحصیلی دارن

بله حتمن چه کمکی از دست من برمیاد؟
توسط Eli
شنبه اکتبر 31, 2020 10:49 am
Jump to forum
Jump to topic

برای ترجمه مدارک فقط مهر مترجم کافیه، چون کلن اینجا نه دادگستری ما رو قبول دارن نه دسترسی ای به ادارات دولتی ما دارن. یه سری مدارک مثل گواهینامه و اینایی که سفارت نمیخواید بفرستید و برای اینجا لازم دارید رو اصلن ایران ترجمه نکنید، چون قبولش ندارن و دوباره باید ترجمه ش کنید. بله درسته کلن مدارک ما ای...
توسط Eli
یک‌شنبه اکتبر 04, 2020 9:44 pm
Jump to forum
Jump to topic

کمک به کسانی که قصد اقدام برای پذیرش تحصیلی دارن

سلام

با توجه به شرایط و اوضاع ایران دوستانی که میخوان برای ویزای تحصیلی اقدام کنن تو زمینه ادمیشن گرفتن و نوشتن CV, SOP, Study plan کمکی خواستن من میتونم تا جایی که سواد و توانش رو داشته باشم کمکشون کنم
توسط Eli
شنبه اکتبر 31, 2020 10:50 am
Jump to forum
Jump to topic

خواهش میکنم خوشحال میشم کمکی از دستم بر بیاد

بازم سوالی بود راحت باشید بپرسید در حد دانشم جواب میدم
توسط Eli
یک‌شنبه نوامبر 01, 2020 11:50 am
Jump to forum
Jump to topic

تو استادی پلن باید این سوالا رو جواب بدید ولی نه بصورت پرسش و پاسخ 1) Why do you wish to come to Canada to study at the school and in the program for which you have been accepted? 2) What is your overall educational goal? If this program of study is different from your past field of study, please ex...
توسط Eli
یک‌شنبه نوامبر 01, 2020 11:55 am
Jump to forum
Jump to topic

این یه نمونه I have always been a good student and secured higher first divisions throughout my academics. I scored 70% and 80% in 10th and 12th grade from the CBSE Board, respectively. I graduated with a degree in Bachelor of Arts from Gargi College, Delhi University, with a score of 53%, in the ye...
توسط Eli
یک‌شنبه نوامبر 01, 2020 12:00 pm
Jump to forum
Jump to topic

اینم یه نمونه دیگه Personal status: I am *****, female, born on 24th of Dec., 19**. I’ve been dreaming to a big figure in the circle of business. So when I graduated from senior high school, I chose to pursue professional knowledge about business. In September 2002, I was enrolled to study in ******...
توسط Eli
یک‌شنبه نوامبر 01, 2020 8:24 pm
Jump to forum
Jump to topic

خواهش میکنم
موفق باشید